Kategorie GTA: SA Přidal marw Přidáno 02.12.2015 21:11 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Grand Theft Auto: San Andreas se objevilo nez většího ohlasu na PSN ve verzi pro PS3. Před necelým rokem Rockstar Games udělali to samé u Xbox 360 verze. Hru si můžete zakoupit za 429,- Kč. V PS3 verzi naleznete trofeje a další vylepšení (obdobně jako u Xbox 360).
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 17.04.2015 18:12 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Dnes se PC hráčům stáhnul a nainstaloval update, který měl cca 352MB. Bohužel nemáme žádné informace od Rockstaru, ale předpokládáme, že opravuje některé závažné bugy.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 14.04.2015 18:52 Zdroj vlastní novinka, steampowered.com  Komentáře Přidej komentář
Konečně se i PC hráčí dočkali! GTA V již dorazilo do našich počítačů.

Jinými slovy... Přítelkyně, na pár týdnů se rozlučte se svými příteli, budete je potkávat možná tak u ledniček či na toaletách. Důrazně nedoporučujeme rušit pánské protějšky, když uvidíte, že sedí u PC! Jinak Vám hrozí vážné zranění.

do not disturb

Pár poznatků ke hře... Po instalaci krabicové GTA V verze je opravdu nutno stáhnout cca 5GB update, o tomto faktu jsme Vás ale již informovali. Problém však nastává s rychlostí stahování, která je velice pomalá kvůli velké vytíženosti serverů.

Dále si dejte pozor na speciální znaky, respektive diakritiku v uživatelském jméně. Jinak Vám hra nepůjde spustit a bude psát následující chybovou hlášku "The Rockstar update service is unavailable (code 1)". (Rockstar asi brzo vyhází betatestery a bude nabírat nové!)

A poslední info. Steam verze GTA V si dnes zahrálo již 299 784 hráčů.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 13.04.2015 18:47 Zdroj facebook.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar dnes zveřejnil video, ve kterém představil Rockstar Editor. V něm budete moci vytvářet videa v GTA V a GTA Online.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 12.04.2015 11:38 Zdroj support.rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Na internetu se objevila nová informace týkající se krabicové verze GTA V. Budete-li instalovat GTA V z DVD, tak po nainstalování hry a zadání CD klíče budete muset stáhnout ještě 5GB update.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 11.04.2015 23:18 Zdroj youtube.com, support.rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Krabicovou PC verzi hry GTA V nebudete muset instalovat z DVD. Můžete využít klíč z krabice a použít ji ke stažení hry z internetu. Stahovat hru budete moci ze stránek Rockstar Social Clubu, nikoliv ze STEAMu, jak některé stránky chybně uvádí.

Jinými slovy spolu s krabicovou verzí hry získáte i digitální, což má výhody zejména při poškození či ztrátě některého ze sedmi (!) instalačních DVD.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 08.04.2015 18:32 Zdroj czechgamer.com  Komentáře Přidej komentář
Rozpočet GTA V sahá k neuvěřitelnému číslu 268 miliónů amerických dolarů, což je v českých korunách cca 6.7 miliardy. Toto číslo dělá z pátého GTA pátý nejdrazší zábavní produkt všech dob a také třetí nejdrazší hru vůbec (po Destiny a CoD: MW).

Více ve videu.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 02.04.2015 19:10 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.03.2015 11:57 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar si pro nás přichystal 15 nových screenshotů z očekávané PC verze GTA V. Příští týden se dočkáme zbrusu nového traileru.

GTA V PC GTA V PC GTA V PC

GTA V PC GTA V PC GTA V PC

GTA V PC GTA V PC GTA V PC

GTA V PC GTA V PC GTA V PC

GTA V PC GTA V PC GTA V PC