Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 04.12.2015 12:38 Zdroj thepinnacleofv.com  Komentáře Přidej komentář
Modifikací pro GTA V již vyšlo poměrně mnoho. The Pinnacle of V se však od ostatních přecijen odlišuje. Nejen, že vylepšuje grafiku, ale dále mění shadery, vyvážení barev, stíny, počasí, vítr, fyziku aut atd. Kompletní seznam změn najdete na stránkách modifikace.

Nevím jak Vy, ale já už modifikaci stahuji.

The Pinnacle of V

The Pinnacle of V The Pinnacle of V The Pinnacle of V

Kategorie Videa Přidal marw Přidáno 02.12.2015 21:17 Zdroj youtube.com  Komentáře Přidej komentář
Hráč s přezdívkou Boris the Blade zveřejnil na serveru YouTube úžasné video, které zaujme zejména fanoušky Star Wars. Jak píše u popisku videa, nejedná se o modifikaci, nýbrž strávil přibližně měsíc a půl (!!!) upravováním efektů v programu Adobe After Effects.

Kategorie GTA: SA Přidal marw Přidáno 02.12.2015 21:11 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Grand Theft Auto: San Andreas se objevilo nez většího ohlasu na PSN ve verzi pro PS3. Před necelým rokem Rockstar Games udělali to samé u Xbox 360 verze. Hru si můžete zakoupit za 429,- Kč. V PS3 verzi naleznete trofeje a další vylepšení (obdobně jako u Xbox 360).
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 17.04.2015 18:12 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Dnes se PC hráčům stáhnul a nainstaloval update, který měl cca 352MB. Bohužel nemáme žádné informace od Rockstaru, ale předpokládáme, že opravuje některé závažné bugy.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 14.04.2015 18:52 Zdroj vlastní novinka, steampowered.com  Komentáře Přidej komentář
Konečně se i PC hráčí dočkali! GTA V již dorazilo do našich počítačů.

Jinými slovy... Přítelkyně, na pár týdnů se rozlučte se svými příteli, budete je potkávat možná tak u ledniček či na toaletách. Důrazně nedoporučujeme rušit pánské protějšky, když uvidíte, že sedí u PC! Jinak Vám hrozí vážné zranění.

do not disturb

Pár poznatků ke hře... Po instalaci krabicové GTA V verze je opravdu nutno stáhnout cca 5GB update, o tomto faktu jsme Vás ale již informovali. Problém však nastává s rychlostí stahování, která je velice pomalá kvůli velké vytíženosti serverů.

Dále si dejte pozor na speciální znaky, respektive diakritiku v uživatelském jméně. Jinak Vám hra nepůjde spustit a bude psát následující chybovou hlášku "The Rockstar update service is unavailable (code 1)". (Rockstar asi brzo vyhází betatestery a bude nabírat nové!)

A poslední info. Steam verze GTA V si dnes zahrálo již 299 784 hráčů.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 13.04.2015 18:47 Zdroj facebook.com  Komentáře Přidej komentář
Rockstar dnes zveřejnil video, ve kterém představil Rockstar Editor. V něm budete moci vytvářet videa v GTA V a GTA Online.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 12.04.2015 11:38 Zdroj support.rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Na internetu se objevila nová informace týkající se krabicové verze GTA V. Budete-li instalovat GTA V z DVD, tak po nainstalování hry a zadání CD klíče budete muset stáhnout ještě 5GB update.
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 11.04.2015 23:18 Zdroj youtube.com, support.rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Krabicovou PC verzi hry GTA V nebudete muset instalovat z DVD. Můžete využít klíč z krabice a použít ji ke stažení hry z internetu. Stahovat hru budete moci ze stránek Rockstar Social Clubu, nikoliv ze STEAMu, jak některé stránky chybně uvádí.

Jinými slovy spolu s krabicovou verzí hry získáte i digitální, což má výhody zejména při poškození či ztrátě některého ze sedmi (!) instalačních DVD.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 08.04.2015 18:32 Zdroj czechgamer.com  Komentáře Přidej komentář
Rozpočet GTA V sahá k neuvěřitelnému číslu 268 miliónů amerických dolarů, což je v českých korunách cca 6.7 miliardy. Toto číslo dělá z pátého GTA pátý nejdrazší zábavní produkt všech dob a také třetí nejdrazší hru vůbec (po Destiny a CoD: MW).

Více ve videu.