Grand Theft Auto V
GTA V Další pokračování Grand Theft Auto se vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře jsou tři hlavní hrdinové, za které můžete hrát. Michael (bývalý bankovní lupič), Trevor (šílenec, kriminálník) a Frankie (vymahač dluhů). Mezi nimi se můžeme libovolně přepínat.
HW nároky
Cheaty PC
Cheaty PS3
Cheaty Xbox 360
Obecně o hře
Rádia a soundtrack
Screenshoty

Novinky


GTA V Movie - OVERHEAT
Vybuchující Samsung do GTA V
Grafická modifikace The Pinnacle of V
Update GTA V
Je to tady...
Další novinky GTA V...

GTA na Xzone
Více screenshotů
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 08.10.2016 10:47 Zdroj geek.com  Komentáře Přidej komentář
Jak jistě víte, firma Samsung má problémy s vybuchujícími bateriemi v jejich nejnovějším Galaxy Note 7. Bohužel ani výměna zařízení problém u všech nevyřešila. Při mém letu z Řecka do České Republiky mě pobavila informace, že telefony a tablety mohou být zapnuté v letovém režimu, ale Samsung Galaxy Note 7 musí být po dobu letu vypnutý.

Samsung pravděpodobně chce tuhle kapitolu rychle zapomenout, nicméně hráč s nickem HitmanNiko je jiného názoru. Udělal totiž modifikaci, která do nejnovějšího GTA V zmiňovaný vybuchující Samsung přidává.


HitmanNiko dokonce umožnil změnit barvu telefonu nebo tapetu. K modifikaci přidal návod, jak toho dosáhnout (je to jednoduché nahrazení pár textur v souborech).

Modifikace je zdarma ke stažení na stránkách 5Mods.


Komentáře
comments powered by Disqus