Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 05.09.2013 14:14 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Rockstar požádal britské obchody, aby neposílaly Grand Theft Auto V před 16. zářím.

Některým obchodům se to ovšem nelíbí a stěžují si, že nebudou schopni odeslat objednávky včas. Některým zákazníkům by hra mohla dorazit se zpožděním, nikoliv v den vydání.

Zdroj: zing.cz
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 30.08.2013 23:49 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Na žádost fanoušků Rockstar zveřejnil informace o GTA V soundtracku na SoundCloudu.

Ve hře bude přes 20 hodin hudby na 15ti stanicích (přes 240 licencovaných skladeb), kterou mají na svědomí Tangerine Dream ve spolupráci s Woody Jacksonem (Red Dead Redemption, Max Payne 3, LA Noire) a L.A. hip-hopovým vydavatelem Alchemist a Oh No.

GTA V soudtrack

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 29.08.2013 18:03 Zdroj

EDIT
Písnička ve videu je z roku 1974, nazpívala ji skupina The Chain Gang a jmenuje se Sleepwalking.
V čase 0:47 a 0:52 můžete vidět minigun a v čase 0:54 dokonce tank, kterého jsme si v posledních dílech GTA moc neužili.
Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 29.08.2013 09:56 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
V GTA V a GTA Online bude nový systém hierarchie - Social Club Crews. Hierarchie umožňuje vedoucímu skupiny přiřadit speciální hodnosti pro další členy.

GTA crews

Hodnosti mají čtyři úrovně:

Commissioners
Nejdůvěryhodnější člen, pravá ruka vedoucího. Mají pravomoc řídit a spravovat všechny aspekty skupiny a také mají možnost pozvat nové členy.

Lieutenants
Členi s určitými právy, zejména propagační a vedoucí pro nižší hodnosti.

Representatives
Členové, kteří prokázali svou oddanost. Může jim být udělena pravomoc na nábor hráčů do nejnižší hodnosti - Muscle.

Muscle
Nejnižší hodnost, hráči mají možnost vybudovat si své jméno. Nemusí mít žádnou povinnost, ale jsou ti, kteří skupině mohou udělat dobré jméno mezi ostatními.

Není omezeno, kolik hráčů může mít jakou hodnost. Můžete si tedy vybrat, zdali vaše skupina bude anarchistická nebo pevně strukturovaná.

Další informace najdete na Social Clubu.

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.08.2013 00:21 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Rockstar již tento čtvrtek zveřejní nový trailer GTA V, které je již hotovo, avšak vyjde až 17. září.

GTA V trailer

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 27.08.2013 11:16 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Speciální a sběratelské edice GTA V obsahují vylepšení a doplňky pro všechny tři hlavní hrdiny, ale také i pro postavu v Grand Theft Auto Online.

Zbraně
Bez ohledu na to, jakou verzi hry jste si vybrali, obchod se zbraněmi bude vždy zásoben dvojicí speciálních zbraní bez dodatečných poplatků, které si navíc můžete upravit pomocí skinů a příslušenství - Pistole .50 a brokovnice. Dále máte k dispozici kladivo.

GTA V
Michael, Franklin and Trevor se svým stylem oblékání

Oblečení, tetování a více
Při návštěvě jakéhokoli obchodu v Los Santos a Blaine County, Michael, Franklin a Trevor obdrží speciální slevu 20% a přístup ke speciálním položkám v jejich skříních a obchodech. Každá postava dostane jedno oblečení, jednu část oblečení navíc (košili, mikinu a bundu) a také tetování.

Postavy pro Grand Theft Auto Online (pouze sběratelská edice)
GTA Online představuje tvorbu postavy založeném na dědičnosti. Zvolte vzhled své postavy výběrem dědičných znaků vašich předků, pak použijte měřič nadřazenosti genů, aby vypočítal, ke kterému z předků se váš vzhled více přiblíží. K tomu navíc zvolíte denní aktivity své postavy. Vše bude mít vliv na vzhled vaší postavy a soubor dovedností. Součástí balíčku Sběratelská edice je Niko Bellic, dále Claude a Misty z Grand Theft Auto III.

GTA V
High-end auto Khamelion s elektrickým pohonem

Speciální schopnosti
Michael, Franklin a Trevor mají každý svou jedinečnou speciální schopnost, která můžete používat, až splníte různé mise. Michael je výborný střelec, jeho speciální schopnost zpomalí čas během přestřelky (bullet time jako z Max Payne). Franklin je řidič s dobrými reflexy, jeho speciální schopnost mu dovolí zpomalit čas během řízení. Trevor je vznětlivý, drogami omámený sociopat, jeho speciální schopnost ho dostane do stavu zuřivosti, během kterého způsobuje nepřátelum dvojnásobné poškození a sám dostává od nepřátel pouze poloviční. Ve Speciální i Sběratelské edici se speciální schopnost získává o 25% rychleji.

Pilotní zkoušky na akrobatické letadlo
Proleťte se nad Los Santos a Blaine County. V pěti vzrušujících zkouškách budete létat přes hory, pouště, oceány a města. Budete muset proletět přes několik kontrolních bodů, které jsou umístěny tak, aby jste z vašeho letadla vytáhli, co se dá. Dokončení každé zkoušky vylepší pilotní schopnosti postavy. Můžete porovnat své časy s kamarády a soutěžit s nimi.

GTA V
motorka CarbonRS

Dopravní prostředky a garáže (jenom Sběratelská edice)
Sběratelská edice obsahuje garáž k uskladnění vytuněných aut a dalších dopravních prostředků. V garáži mimojiné najdete sportovní motocykl Carbon RS a upravené auto z roku 1930 Hotknife- s otevřeným rámem. V Grand Theft Auto Online si můžete garáž a High-end auto Khamelion na elektrický pohon, které najdete jen v GTA Online.

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 26.08.2013 18:03 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Minulý týden došlo nedopatřením z Playstation Store stáhnout GTA V. Sony se za incident omluvilo.

Bohužel někteří, jenž si hru stáhli, se dostali k herním datům a začali šířit spoilery dále na internet (viz cca 50 reklam ze hry zde - na vlastní zodpovědnost).

K úniku se vyjádřil i samotný Rockstar, který se nechal slyšet, že je stávající situací hluboce zklamán. Zejména šířením spoilerů ze hry, na které roky tvrdě pracovali spousty lidí. Rockstar také potvrdil, že GTA V je po vývojové stránce hotova.

Zdroj: zing.cz
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 26.08.2013 17:51 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Na oficiálním webu GTA V bylo kromě pár nových informací přidáno i 8 zbrusu nových screenshotů.

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V GTA V

GTA V GTA V

Zdroj: rockstargames.com/v
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 15.08.2013 17:12 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Rockstar dnes na svých stránkách zveřejnil první informace a také gameplay video z GTA Online.

Grand Theft Auto Online je on-line hra, která sdílí některé prvky s Grand Theft Auto V. Hra se však bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet. Grand Theft Auto online ctí základní prvky Grand Theft Auto - svobodu, činnosti a zejména hratelnost, kterou dává k dispozici v neuvěřitelně detailním online světě.

V Grand Theft Auto Online mají hráči svobodu, svět mohou prozkoumávat sami nebo s přáteli. S přáteli můžete spolupracovat za účelem dokončení misí, můžete se zapojit do jiných aktivit nebo soutěžit v tradičních herních módech s celou komunitou.

Hráči můžou upravovat svůj vzhled, vylepšovat statistiky, vlastnit vozidla, nakupovat majetek, účastnit se misí, chodit do zaměstnání, získávat dobrou pověst a peníze k otevření nových příležitostí nebo vyplacení se ze svých zločinů. Svět Grand Theft Auto Online se bude neustále rozvíjet, nový obsah bude postupem času přidáván.

Grand Theft Auto Online je zdarma pro všechny, jenž si zakoupí Grand Theft Auto V.Zdroj: rockstargames.com