Grand Theft Auto V
GTA V Další pokračování Grand Theft Auto se vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře jsou tři hlavní hrdinové, za které můžete hrát. Michael (bývalý bankovní lupič), Trevor (šílenec, kriminálník) a Frankie (vymahač dluhů). Mezi nimi se můžeme libovolně přepínat.
HW nároky
Cheaty PC
Cheaty PS3
Cheaty Xbox 360
Obecně o hře
Rádia a soundtrack
Screenshoty

Novinky


GTA V Movie - OVERHEAT
Vybuchující Samsung do GTA V
Grafická modifikace The Pinnacle of V
Update GTA V
Je to tady...
Další novinky GTA V...

GTA na Xzone
Více screenshotů
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 23.09.2013 17:36 Zdroj novinky.cz  Komentáře Přidej komentář
Na zpravodajském serveru novinky.cz dnes vyšla recenze GTA V - Nejkontroverznější hra všech dob? GTA V je brutální, urážlivé a neskutečně zábavné.

GTA V si odneslo krásných 10/10.

GTA V je neskutečně rozsáhlá a dokonale propracovaná hra. Zároveň však jde o velmi vulgární, brutální a nekorektní počin, který podle všeho musela dávat dohromady banda zhrzených a psychotických šovinistů. A možná právě proto je to taková zábava. Nestěžujte si na to, že každá žena vystupující v této obří hře se chová jako sousedova „rádodajka“ Máňa. GTA V je hra chlapů tvořená pro chlapy. A vzhledem k tomu, že ji teď hodnotí dva fousáči, a ne členky ukrajinského hnutí Femen, nemůže být hodnocení jiné.

EDIT
Další české recenze:
doupe.cz - 5/5
games.tiscali.cz - 10/10
eurogamer.cz - 10/10

Komentáře
comments powered by Disqus