GTA Online
GTA Online Grand Theft Auto Online je on-line hra, která sdílí některé prvky s Grand Theft Auto V. Hra se však bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet. Grand Theft Auto online ctí základní prvky Grand Theft Auto - svobodu, činnosti a zejména hratelnost, kterou dává k dispozici v neuvěřitelně detailním online světě.
Obecně o hře
Screenshoty

Novinky


Nové DLC do GTA Online
Další informace o Heists
Heists update
Během víkendu dvakrát více RP a dolarů
Sníh v GTA Online? Není problém...
Další novinky GTA Online...

GTA na Xzone
Více screenshotů
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 06.03.2015 16:43 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Portál GamesRadar získal nové informace o chystaném Heists update do GTA Online.

Mise budou průměrně trvat cca dvě až tři hodiny, budou však rozdělené na několik částí. Každá část bude trvat 20-30 minut, ale bude záležet hlavně na nás - hráčích. Abyste mohli mise, respektive loupeže, pořádat, budete muset dosáhnout minimálně rank 12 a vlastnit nějaké lepší obydlí. Jakmile budete vše potřebné mít, tak se Vám ozve Lester a v bytě se objeví tabule s plány. Poté budete mít za úkol vybrat tři další hráče, kteří Vám s misemi pomohou. Hráčům se musí zaklatit předem, cena bude přibližně 60 tisíc dolarů. Jako samotný organizátor dostanete peníze až po misi, přičemž se zároveň dále rozdělíte.

Každá parta čtyř lidí bude mít jenom dva životy, pokud tedy všichni zemřete dvakrát, celá mise se restartuje. Naštěstí se dočkáme i checkpointů, které však nebudou na každém kroku, ale budou rozumně nastavené. Cílem jedné mise je krádež Hydry, která bude po dokončení mise otevřená ve volném hraní. Stíhačka je na letadlové lodi, která je silně hlídaná a aby byla mise kompletní, musíte zvítězit v souboji s Hydrou proti dalším stíhačkám.

Heists navíc budou nabízet i výzvy. Jednou takovou je například výzva Criminal Mastermind, ve které máte za úkol splnit všechny mise v pořadí v Hard módu, aniž by jediný člen zemřel.


Komentáře
comments powered by Disqus