Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 17.05.2014 14:52 Zdroj zing.cz  Komentáře Přidej komentář
GTA Online se dočkalo nové aktualizace, která přidává nový obsah. Nyní můžete vlastnit dva byty, které naleznete v následujících lokacích: Eclipse Towers ve Vinewoodu, Richards Majestic v Rockford Hills, Tinsel Towers v Little Seoul, 4 Integrity Way v Downtownu a Del Perro Heights na pláži Los Santos.

S koupí nového bytu se vám zvětší garáž, do níž budete moci koupit čtyři nové auta: Enus Huntley S (SUV), sportovní Dewbauchee Massacro, supercar Pegassi Zentorno a motocykl Dinka Thrust.

Můžete si také zakoupit novou zbraň Bullpup Rifle v Ammu-Nation obchodech po celém městě.


Více informací k aktualizaci a další změny najdete na stránkách Rockstaru.
Kategorie Shop Přidal marw Přidáno 11.04.2014 20:25 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Český herní eshop Muve.cz si pro nás hráče připravil poměrně lákavou akci, kterou nazval Jarohraní. A o co vlastně jde? Čeká nás 300 her a DLC se slevou až 83%. Mezi hrami s touto slevou samozřejmě najdeme i hry od Rockstaru, včetně her ze série Grand Theft Auto.

Myslím, že pro ty z Vás, kteří ještě nevlastní originálku některé hry ze série GTA nastala nejvhodnější doba tento hřích napravit!

Jarohraní
Kategorie Videa Přidal marw Přidáno 07.01.2014 23:23 Zdroj youtube.com  Komentáře Přidej komentář
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 04.01.2014 15:25 Zdroj facebook.com, zing.cz  Komentáře Přidej komentář
Cenega, oficiální distributor GTA V u nás, na faceboovském profilu zveřejnila následující příspěvěk:

Všechno nejlepší do nového roku od Cenegy a taky od Trevora, Michaela a Franklina, kteří se díky vám stali hrdiny nejlépe prodávané konzolové hry v ČR všech dob. GTA V se u nás prodalo v plné ceně na 51 tisíc kusů (a k tomu odhadem ještě 10 až 15 tisíc kusů ze šedého dovozu). Díky!

Po celém světě se dle VGChartz prodalo přes 29 milionů kopií Grand Theft Auto V.
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 28.12.2013 19:13 Zdroj rockstargames.com  Komentáře Přidej komentář
Jak jste si asi v GTA Online všimli, někteří hráči si nepovolenou cestou obstarali obrovské množství peněz, případně používají nesmrtelnost. Oku Rockstaru to samozřejmě nezůstalo bez postřehnutí a momentálně pracují na fixnutí tohoto problému. Tito hráči budou samozřejmě potrestáni ačkoliv Rockstar nenapsal jakým způsobem. Pokud Vám někdo daroval obrovské množství peněz, tak můžete kontaktovat Rockstar Support. Jestliže ve hře uvidíte někoho kdo podvádí, tak můžete použít ingame funkci pro nahlášení hráče. Oficiální vyjádření od Rockstaru najdete pár řádků níže.


In regards to reports of hacking and cheating in Grand Theft Auto Online, we are working on a fix that will remove any GTA$ gained through these blatant exploits, as well as prevent this from happening in the future. We'll also be taking appropriate measures very soon to punish anyone that we've discovered manipulating GTA Online in this manner (as we've stated previously, players who have received large sums of GTA$ but not engaged in any game manipulating through exploits can rest assured knowing they have nothing to fear).

If you have been gifted a large sum of money or collected a large bounty and would like to have the money removed from your account immediately, you can submit a request to Rockstar Support to have your balance properly adjusted. Otherwise, the money you've been gifted will be removed once our upcoming fix is in place.

Furthermore, if you encounter someone that is taking advantage of exploits in your GTA Online session, you can alert us directly by using the in-game reporting functionality. In the Pause menu, under the Online tab, select Players and scroll to the offending player. From there, select Report and choose Exploits from the violation options. We appreciate the community's support and understanding as we work to address these issues and apologize for all inconvenience caused.

Thanks, Rockstar Games
Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.12.2013 17:06 Zdroj vlastní novinka  Komentáře Přidej komentář
Předpokládám, že v GTA IV a ve všech předchozích dílech máte prolezlou každou ulici, každé místo ve hře. Nastává tedy otázka... Čím se zabavit? Osobně můžu doporučit hru Sleeping Dogs (prosím neplést s Watch Dogs). Hra stojí pouze 299,-!

Hra Sleeping Dogs je velice zábavná, viz třeba recenze na Tiscali Games, ve které si hra odnesla krásných 8/10. Za zmínku ještě stojí neuvěřitelná herní doba - 22 hodin!

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 28.12.2013 16:49 Zdroj jrc.cz  Komentáře Přidej komentář
V českém eshopu s hrami JRC jsem dnes při prohlížení produktů narazil na zajímavou informaci. Podle zmiňovaného eshopu by PC verze pátého dílu Grand Theft Auto měla vyjíž v březnu příštího roku. Kdo ví, třeba si tuto informaci vycucali z prstu, možná ale ne...

GTA V pc verze
Kategorie GTA Online Přidal marw Přidáno 28.12.2013 15:26 Zdroj ign.com  Komentáře Přidej komentář
Po uvolnění nástroje pro tvorbu obsahu do GTA Online na začátku tohoto měsíce, Rockstar schválil některé modifikace.

V tomto prvním kole Rockstar schválil prvních 10 modifikací. Výhody tohoto kroku jsou dva: tyto vysoce kvalitní modifikace mohou nyní získat větší pozornost on-line komunity a také jsou k dispozici pro hru na Xbox 360 i na PlayStation 3, tedy bez ohledu na platformu, na kterou byly původně určeny.

První várka 10ti modifikací byla oznámena dnes a skládá se ze šesti závodů a čtyř deathmatchů. Rockstarem schválene modifikace si ponechají své původní názvy až na pár výjimek, ve kterých je Rockstar nucen názvy pozměnit z důvodu autorských práv.

Rockstar oznámil, že více modifikací bude schválěno v následujících týdnech a měsících. Dále uvádí, že hráči již vytvořili přes milion modifikací, což vzhledem k tomu, že je nástroj pro vytváření obsahu teprve v betaverzi a také je k dispozici pár týdnů, neuvěřitelné.

Kategorie GTA V Přidal marw Přidáno 26.12.2013 22:35 Zdroj ign.com  Komentáře Přidej komentář
Na ign vyšel článek, v překladu pojmenovaný Nezapomenutelné herní okamžiky roku 2013. Samozřejmě v něm nechybí zmínka o pátém dílu GTA a to hned na začátku článku. Musím upozornit, že následující řádky obsahují spojlery.

Pronásledování havarujícího letadla
GTA V je plné nezapomenutelných okamžiků, ale je zde jeden, který převyšuje ostatní a to mise Caida Libre (což ve španělštině znamená volný pád). Pro ty, jenž již hru hráli samotný název asi nic neřekne, ale co takhle "mise, ve které Trevor na motorce honí padající letadlo"? Prostě přesně ta mise, díky které je GTA V tak zábavné.

Dostanete zbraň se kterou sestřelíte letadlo z oblohy, pak musíte pronásledovat letadlo doslova přes polovinu herního světa, vyhnout se dennímu provozu, několikrát nasadit svůj život abyste udrželi krok... Mise zkrátka využívá všech nejlepších prvků GTA V - přepínání mezi hlavními postavami, zběsilou jízdou v krajině, dobře napsaných momentů a využití volného světa. Rockstar má zkrátka geniální nápady, které umí do hry vložit v ten správný okamžik.