Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 12.05.2010 12:05 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Vzhledem k tomu, že se okolo GTA nyní moc neděje, tak tu pro Vás mám hlášku, kterou jsem našel na Lamer.cz:

Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Zdroj: lamer.cz
Kategorie Bulvár Přidal marw Přidáno 30.04.2010 11:21 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Dnes na Novinkách vyšel článek Mladíci v Praze vytáhli z auta řidiče s otcem a bez důvodu je brutálně zbili. Chlapci to v hlavě nemají asi v pořádku.

"Jeden z nich skočil na víko motoru, prokopl stahovací okno levých předních dveří vozu a začal fyzicky napadat řidiče vozidla. Vytáhl jej z vozu a dále na něj fyzicky útočil, až napadený skončil bezvládně na zemi s otřesem mozku."

Zdroj: novinky.cz
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 26.04.2010 13:07 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Koukal jsem na hledanost různých výrazů týkajících se GTA a mnoho z Vás hledá HW nároky a cheaty do Episodes from Liberty City. Pro některé z vás mám možná novinku. Cheaty, trainery i HW nároky jsou totožné s GTA IV.

Zdroj: Vlastní novinka
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 26.04.2010 13:02 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Na oficiálních stránkách se objevilo 7 nových screenshotů z multiplayeru nejnovějšího dílu GTA - Episodes from Liberty City. Je to mix screenů z PC a PS3 verze, mrknout na ně můžete v naší galerii.

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie Videa Přidal marw Přidáno 22.04.2010 14:45 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Pokud patříte mezi ty, kteří ještě neměli možnost si zahrát nejnovější díl GTA na PC, tak Vás určitě potěší videjko, které naleznete o pár řádků níže. Hráč s nickem InvincibleGam3r natočil i další, najdete je na youtube.com.

Zdroj: youtube.com
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 20.04.2010 20:17 Zdroj   Komentáře Přidej komentář

Nejen lidé z Rockstaru byli v ranních hodinách zarmouceni, když se dozvěděli tuto smutnou zpávu. Keith Elam, známý jako Guru ze skupiny Gang Starr, podlehl po dlouhé bitvě rakovině.

Guru byl skutečně legendou, určitě si vzpomenete na jeho příspěvek k Grand Theft Auto sérii - 8-ball.

Odpočívej v pokoji...


Zdroj: rockstargames.com, youtube.com
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 20.04.2010 13:04 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Na internetu se objevilo pár nových recenzí nedávno vydaného GTA: Episodes from Liberty City. Hra si vede opravdu velice dobře. Většinou se jedná o recenze PS3 verze.

G4TV.com - 5/5
Ultimately, the game's ending genuinely encapsulates the fifty-odd hours I invested in Grand Theft Auto IV on Xbox 360, and after logging in my fair share of hours on this other version, I’m confident that PS3 owners will feel the same way. Life goes on for these characters… and it’s a rewardingly upbeat celebration of the time you’ve invested in the world. If you've stuck with [Grand Theft Auto IV] for these nearly two years, you absolutely must play Episodes from Liberty City.

Yahoo Games UK - 5/5
These two essential new chapters for Grand Theft Auto IV are now available for Playstation 3 or PC on a low-price standalone disc. This will be one of the best value add-ons you’ll ever encounter. Two all-new story arcs set within the world of Grand Theft Auto IV, both taking several hours to complete, and with terrific multiplayer modes extending the pleasure.

GamesMaster UK (časopis) - 97/100
As essential as Grand Theft Auto IV itself – these episodes are nothing short of epic… There’s really no good reason for you not to jump back in to Liberty City – the concrete jungle where nightmares are made of.

Zdroj: rockstargames.com
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 19.04.2010 21:27 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Jak se dalo čekat, i další dítě Rockstaru, Episodes from Liberty City, se prokousává žebříčkem prodeje PC her. Samozřejmě směrem nahoru.

Screenshot statistiky prodeje her v UK najdete o pár řádků níže.
Zdroj: czechgamer.com
Kategorie GTA IV Přidal marw Přidáno 19.04.2010 12:20 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Včera vyšla na Tiscali Games první česká recenze PC verze Episodes from Liberty City. Hra si odnesla krásných 9/10. Recenzi si můžete přecíst tady.

Kromě jiného se můžete podívat i na 15 nových screenshotů.

...hlavní kampaně obou datadisků jsem každou dokončil asi za 10-11 hodin, přičemž kromě multiplayeru na vás čeká ještě další porce vyžití. Tak třeba si zazávodíte v ulicích města, oberete ve vedlejších misích drogové dealery o jejich zboží...


Zdroj: games.tiscali.cz