Kategorie Bulvár Přidal marw Přidáno 20.10.2010 00:34 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Státní soud v Brazílii vydal příkaz, že má být okamžitě pozastaven prodej hry Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. A proč vlastně? Údajně kvůli ilegálnímu použití skladby Daniala Haaksmana, Conga Kid, která má obsahovat nelicencovaný sampl ze skladby Bota o Dedinho pro Alto, kterou složil Hamilton Lourenço da Silva, otec osmiletého kluka MC Miltinha, který vystupuje ve skladbě Conga Kid.

Rockstar na oplátku předložil dokumenty potvrzující legálnost použití skladby ve hře, ale podpisy na těchto papírech byly někoho úplně jiného. Tedy ne těch lidí, co se nyní soudí. Podle soudního příkazu by všechny krabicové i digitální verze po celém světě měly být stáhnuty z prodeje. Aby s tím náhodou vydavatel Synegex a Rockstar neváhali, dostanou pokutu v přepočtu 53 000 Kč za každý den, co bude hra stále v prodeji.

Hudbu do Ballad of Gay Tony, ve kterém je použita výše zmíněná písnička, dělala německá firma Man Recordings, která si práva asi pořádně neohlídala. A to nejlepší nakonec? Americká pobočka Rockstaru tvrdí, že o soudním rozhodnutí nemá ani páru.

Zdroj: czechgamer.com
Kategorie Videa Přidal marw Přidáno 16.10.2010 16:17 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Našel jsem na youtube opravdu povedený fanouškovský film z prostředí GTA IV - Mastermind - Episode 1. Veškerá další slova jsou zbytečná...

TRAILER

FILM

Zdroj: youtube.com
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 14.10.2010 23:20 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Tvůrci hry Red Dead Redemption, studio Rockstar San Diego, pracují na nové hře. Údajně se nejedná o nový Midnight Club a bohužel ani GTA, dokonce ani přídavek k Red Dead Redemption. Pracují na zcela nové hře, která nejspíše pofrčí na Rage enginu, který znáte z GTA IV. Více informací bohužel zatím není známo.

Zdroj: czechgamer.com
Kategorie Shop Přidal marw Přidáno 12.10.2010 17:51 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Jak jste si již možná všimli, tak GTA IV už je nějaký ten pátek vyprodáno. Při dněšním brouzdání na netu jsem v obchodě Xzone.cz narazil na předobjednávku Grand Theft Auto IV Complete. Tohle balení obsahuje základní hru Grand Theft Auto IV a Episodes from Liberty City. Datum vydání je stanoveno na 29. říjen a cena je 899 Kč pro PC verzi, PS3 a XBOX 360 verze jsou o něco drazší - 1299 Kč.Zdroj: xzone.cz
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 22.09.2010 17:08 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Rockstar potvrdil že některé díly Grand Theft Auto se dočkají koncem letošního roku Mac verze.
Jedná se konkrétně o GTA: San Andreas, Vice City a GTA III.

Zdroj: zing.cz
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 20.09.2010 16:22 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Na pařbu All Points Bulletin bude brzy pravděpodobně zapomenuto. Realtime Worlds zbankrotovalo a hra samotná bude brzy vypnuta, oficální stránky již nejdou. Ačkoliv o projekt projevilo zájem celkem 300 firem, tak se ani s jednou nepodařilo dohodnout.

Značka bude nabídnuta k prodeji a není vyloučeno, že se jí někdo ujme a hru zovu spustí. Údajně vážným zájemcem je Epic Games, které pro APB dodalo technologii Unreal Engine 3. Mark Rein, viceprezident společnosti Epic Games, byl prý touto krimi onlinovkou nadšený. Takže nezbývá nic jiného než čekat.

Více se o All Points Bulletin dozvíte na abcgames.cz.


Zdroj: czechgamer.com
Kategorie Ostatní Přidal marw Přidáno 08.09.2010 18:03 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Rockstar na svých stránkách zveřejnil následující novinku.

"Blíží se vydání GTA: Chinatown Wars HD. Kromě mnoha funkcí vyvinutých speciálně pro IPAD, včetně intuitivního uživatelského rozhraní "Multi Touch ovládání", upravené obtížnosti a iTunes přizpůsobitelné rozhlasové stanice Independence Radio, GTA: Chinatown Wars HD přichází na IPAD v zbrusu nové, aktualizované grafice ve vysokém rozlišení. "

GTA: Chinatown Wars HD bude na App Store v prodeji zítra, tzn. 9. září, za 9.99 dolarů.


Zdroj: rockstargames.com
Kategorie Bulvár Přidal marw Přidáno 01.09.2010 09:53 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Chcete si předobjednat GTA V o kterém ještě Rockstar v podstatě skoro ani nemrknul? Tak s chutí do toho!

Zdroj: Vlastní novinka
Kategorie Videa Přidal marw Přidáno 31.08.2010 21:55 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Šikovnému fanouškovi se podařilo upravit Rockstarovo klasické GTA IV v slušnou FPS.

Jak můžete vidět níže, změna nám dává velmi odlišný pohled na Liberty City.

Město vypadá mnohem reálněji, rušněji, pohledy tváří v tvář na Vás čekají na každém rohu. Také efekty při střelbě jsou mnohem výraznější.


Zdroj: computerandvideogames.com