Grand Theft Auto III
GTA III Hlavní postavou hry je zločinec (Claude Speed), kterého zradila jeho přítelkyně Catalina při bankovní loupeži a který se postupně propracovává na vyšší a vyšší pozice ve světě zločinu. Nakonec stane tváří v tvář té, která ho zradila. Stejně jako v předcházejících dílech série hra nevede lineárně k cíli, ale dává hráči velkou svobodu při objevování velkého města Liberty City a plnění různých vedlejších úkolů. Poprvé v sérii je hra provedena v 3D zobrazení, do 2D zobrazení (pohled shora) lze hru také přepnout.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


Lagující GTA III na iOS
Update pro iOS verzi GTA III
Patch 1.3 pro Android verzi GTA III
GTA III a GTA: Vice City pro PlayStation 3
Zajímavé články na stránkách Rockstaru
Další novinky GTA III...

GTA na Xzone
313720
Více screenshotů
Kategorie GTA III Přidal marw Přidáno 27.12.2011 19:12 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Nejste spokojeni s grafikou Grand Theft Auto III určeným pro Android tablety či telefony? Tak právě pro Vás Infazz vytvořil jednoduchou modifikaci "GTA3 full effects enabler". Ta aktivuje světla u vozidel, semafory a mnoho dalšího. Návod na instalaci a potřebné soubory najdete ZDE.

GTA III pro Android

GTA III pro Android

GTA III pro Android

Pokud máte problém se sekáním hry i bez těchto efektů, respektive máte nepodporovaný telefon, tak vyzkoušejte z složky, kde se Vám hra nainstalovala (Android/data/com.rockstar.gta3/files/GTA3) smazat či přejmenovat složku Audio. Sice hru budete mít bez zvuků, ale pojede Vám plynuleji (vyzkoušeno na mém telefonu HTC Incredible S). Podle mě je stejně jen otázkou času, kdy Rockstar zoptimilizuje hru a pojede to i na slabšich telefonech.

Btw jsem zvědavý, kdy si na Androidech zahrajeme snad nejúspěšnější modifikaci všech dob - RealGTA3.

Zdroj: forum.xda-developers.com

Komentáře
comments powered by Disqus