Grand Theft Auto: Vice City
GTA: Vice City Hra se odehrává v roce 1986. Hlavním hrdinou je Tommy Vercetti, který byl 15 let ve vězení a teď, když už je na svobodě, řeší mafie Forelli v čele se Sonnym Forellim, co s ním, nakonec se rozhodnou, že ho pošlou do Vice City udělat jeden kšeft, 20 kilo kokainu za 20 milionů dolarů, jenže v průběhu kšeftu je přepadnou nějací zloději a všechny až na Tommyho, Lance Vance a právníka Kena Rosenberga postřílí, mezi mrtvými je i Lancův bratr Vic Vance, který byl hlavní hrdina hry Vice City Stories. Sonny je samozřejmě na Tommyho naštvaný a chce získat peníze zpět, tím hra může začít.Tommy se octne u hotelu na pokraji prvního ostrova ve čtvrti zvané ocean beach.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


Grafické srovnání PS2 a PS4 verze Vice City
Jaké filmy inspirovaly tvůrce GTA: Vice City?
Nové wallpapery GTA: Vice City
10 oblíbených songů z GTA: Vice City
Vice City: Behind the Scenes
Další novinky GTA: VC...

GTA na Xzone
422128
Více screenshotů
Grand Theft Auto III
GTA III Hlavní postavou hry je zločinec (Claude Speed), kterého zradila jeho přítelkyně Catalina při bankovní loupeži a který se postupně propracovává na vyšší a vyšší pozice ve světě zločinu. Nakonec stane tváří v tvář té, která ho zradila. Stejně jako v předcházejících dílech série hra nevede lineárně k cíli, ale dává hráči velkou svobodu při objevování velkého města Liberty City a plnění různých vedlejších úkolů. Poprvé v sérii je hra provedena v 3D zobrazení, do 2D zobrazení (pohled shora) lze hru také přepnout.
Cheaty
HW nároky
Obecně o hře
Patche
Screenshoty

Novinky


Lagující GTA III na iOS
Update pro iOS verzi GTA III
Patch 1.3 pro Android verzi GTA III
GTA III a GTA: Vice City pro PlayStation 3
Zajímavé články na stránkách Rockstaru
Další novinky GTA III...

GTA na Xzone
98
Více screenshotů
Kategorie GTA III Přidal marw Přidáno 23.01.2012 22:46 Zdroj   Komentáře Přidej komentář
Americká ratingová organizace ESRB uvedla, že můžeme očekávat předělávky GTA 3 a GTA: Vice City pro PlayStation 3.

ESRB

Žádné další informace nejsou zatím k dispozici. Je pravděpodobné, že hry budou mít lepší grafiku a také si je zahrajeme v HD formátu. Nicméně je divné, že Sony stále mlží okolo nové konzole PlayStation 4. Na druhou stranu Sony a R* mají velice dobré vztahy, tudíž se dá předpokládat, že GTA V pravděpodobně vyjde na výše zmíněnou konzoli. V každém případě vydání GTA III a GTA: Vice City pro PlayStation 3 je pro Rockstar další způsob, jak vydělat peníze.

Zdroj: gta.com.ua

Komentáře
comments powered by Disqus